Mūsu LATVIJAS SKOLAS SOMĀ – vīru kopa VILKI.

Šogad turpinās programmas “Latvijas skolas soma” atbalsts, lai dotu iespēju skolēniem mācīties ārpus mācību stundām un redzētais noderētu gan dzīvē, gan vēlāk arī mācību stundās. Paplašināt redzesloku ne vienmēr nozīmē braukt uz citām pilsētām vai ārzemēm. To var darīt arī tepat – koncertos, izstādēs, muzejos. Mēs šoreiz izmantojām iespēju noklausīties vīru kopas “Vilki” sagatavoto uzstāšanos.

Ar cerībām un pateicību, ka “Zoom laiki” beigušies un ir radusies iespēja sarīkot skanīgu koncertu klātienē tieši laikā, kad Latvijas valsts svin Neatkarības atjaunošanas dienu, skolas svinību zālē pulcējās viss skolas kolektīvs, sākot no pirmsskolas līdz pat 9. klasei. Koncertā iegūtā informācija bija ļoti daudzpusīga – gan ieskats latviešu karavīra ikdienā daudzu gadsimtu garumā, gan mūzikas instrumentu dažādībā. 6. kl. skolēns Kristers Polis pēc koncerta atzīst, ka viņam patika, kā vīri spēlēja mūzikas instrumentus, dziedāja un stāstīja par senatni. Savukārt, skolotāja Irina Graudiņa jutās aizkustināta un koncertu uztvēra personīgi emocionāli, jo ģimenē ir dēls-zemessargs un šī brīža aktuālā situācija pasaulē ir neplānoti atbilstoša koncertā dzirdētajam!

(Teksta autore: Agnese Ozoliņa)

Fotogalerija apskatāma šeit: https://skola.kabile.lv/bws-gallery/viru-kopa-vilki-musu-skolas-soma/

(Fotogrāfiju autors Eduards Skabis)