Piektdien un sestdien, 12.-13. maijā, no plkst. 10.00 līdz 18.00 Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā” (12 km no Kuldīgas Ventspils virzienā) vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas aicina visus interesentus, jo īpaši meža īpašniekus un ģimenes ar bērniem, uz meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu Latvijā “Meža ABC”. Ieeja pasākumā bez maksas.

“Meža ABC” šogad norisināsies desmito reizi. Pasākumu rīko meža īpašnieku biedrība “Meža konsultants”, piedāvājot ikvienam meža nozares uzņēmumam iesaistīties pasākumā. Pirmais pasākums “Meža ABC” notika 2005. gadā un šo gadu laikā Meža ABC apmeklējuši vairāk nekā 50 000 apmeklētāju.

12. maijā norises mežā iepazīs tikai skolu klases, bet 13. maijā uz pasākumu aicināti visi interesenti. Skolu interese ir ļoti liela. Dalībai pasākumā pieteicās 452 klases ar vairāk nekā 10000 skolēniem. Dalība Meža ABC 12.maijā apstiprināta 343 klasēm ar vairāk nekā 7000  skolēniem. Piedalīsies arī 22 5-6 gadīgo grupiņas no Kurzemes pirmsskolas izglītības iestādēm.  Priekšroka dalībai Meža ABC dota tām klasēm, kur kāds no vecākiem, vecvecākiem darbojas Meža ABC meža pieturās. Pārējās klases dalībai pasākumā tika noteiktas ar loterijas palīdzību. Vistālāk uz Meža ABC dosies klases no Valkas. Visvairāk klases piedalīsies no Kuldīgas novada. Būs klases arī no Aizkraukles, Valmieras, Cēsīm, Rīgas, Bauskas, Jelgavas, Dobeles, Tukuma un visiem Kurzemes novadiem un pilsētām.