10. maijā Kuldīgas kultūras centrā Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska sveica labākos novada izglītības iestāžu skolēnus.

I. Astaševskas skolēniem sacīja: “Saka tā, ka Noasa šķirstu ir uzbūvējuši amatieri, bet Titāniku profesionāļi. Novēlu nebaidīties arī tad, ja šķiet, ka esi piliens okeānā. Ja tomēr tā šķiet un neko nespēj ietekmēt tad atceries, ka viena pildspalva, grāmata, skolotājs un viens skolēns spēj mainīt pasauli, lai jums tas izdodas. Mēs ar jums ļoti lepojamies.”

Ik gadu pašvaldība uz tikšanos ar priekšsēdētāju aicina skolēnus, kuriem ir augsti sasniegumi novada, valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu lasījumos, publiskās runas konkursos, skolēnus, kuri ir aktīvi un radoši sabiedriskajā darbībā un kuri popularizē skolas un novada vārdu.

Z. A. Meirovica Kabiles pamatskola: Evelīna Keisija Leimane, Kitija Dārta Majore.