Alsunga un Kabile satiekas dzejā.

Kur šogad Dzejas dienās Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolas audzēkņi un latviešu valodas skolotājs Eduards Skabis satikās ar šīs skolas absolventi, tagad Alsungas vidusskolas latviešu valodas skolotāju Elīnu Ceru? Dzejai veltītā pasākumā Alsungā.

Kā stāsta E.Cera, šoruden tas sarīkots nedaudz citādāk: vietējie skolēni satikušies ar vienaudžiem no Kabiles – Dzejas dienu laureātiem. Par godu Raiņa 155. gadadienai pagalmā uzklausīti kabilnieku sacerētie dzejoļi gan par vīrusa izplatību un tā ietekmi uz mācībām, gan par saviem sapņiem un karjeras izvēli. Pēc tam skolotājas Lailas Puķītes vadībā viesi devās apskatīt Alsungas ievērojamākās vietas.

Kā atzīst skolēni, tikšanās ar sava vecuma audzēkņiem no citām skolām un arī erudīcijas konkurss gan saliedējis kolektīvu, gan rosinājis vēlmi vairāk pievērsties ne tikai dzejas lasīšanai, bet arī tās rakstīšanai.