Programmas “Latvijas skolas soma” īstenošana Latvijas izglītības iestādēs, arī mūsu skolā, sākās 2018. gada rudenī. Šogad tai aprit 5 gadi.

“Latvijas skolas somas” projekts pirms pieciem gadiem sākās kā viens no centrālajiem Latvijas simtgades notikumiem. Programmai gūstot lielu atsaucību, tika nolemts to turpināt, un tā nu jau piekto gadu katram Latvijas skolēnam dota iespēja vismaz reizi semestrī klātienē vai attālināti, iepazīt pašmāju kultūru.

Kultūras ministrs Nauris Puntulis:

““Latvijas skolas soma” ir viena no lielākajām Latvijas valsts simtgades iniciatīvām, kuras rezultātā izveidota kultūrizglītības programma – vērtīgs ieguldījums paaudzē, kas veido Latvijas nākamo gadsimtu. Programma “Latvijas skolas soma” atšķiras no īstermiņa un kampaņveida projektiem, jo tā, esot mācību procesa sastāvdaļa, veido ieradumu sistemātiski pieredzēt kultūru un atrast veidus, kā izmantot iegūto pieredzi savai personīgajai, profesionālajai un pilsoniskajai izaugsmei.”

Kāda tā bijusi mūsu skolā? 5-gades_prezentacija