Februāris ir dažādiem notikumiem pilns – tas ir sveču mēnesis, jo tajā ir Sveču diena, tas ir mīlestības mēnesis, jo tajā atzīmējam Valentīndienu, tas ir pat bērnu uzticības tālruņa 116111 dzimšanas dienas mēnesis pirms 15 gadiem!

Arī mūsu skolā februāris ir īpašs mēnesis, jo baudīsim “Latvijas Skolas somas” pasākumus visa mēneša garumā. Šogad – nu jau trešo gadu, jo nemanot paskrējuši trīs gadi, kopš Latvijas simtgadi svinot, mums tiek dota šī jaukā dāvana, baudīt dažādus kultūras un mākslas pasākumus, lai izzinātu Latvijas vēsturi, mākslu, kultūru un dabas skaistumu.

Esam pabijuši ekskursijās, muzejos, filmās un koncertos… Lielu darbu ir ieguldījuši skolotāji, lai saplānotu, izvēlētos interesantākos pasākumus, īstenotu un iekļautu tos mācību stundās un saturā, atspoguļotu un popularizētu “Skolas somas” norises! Paldies viņiem – skolotājiem, paldies skolēniem, kas ar lielu prieku baudīja plašo piedāvājumu, un paldies “Skolas somai” par tās bagātīgo saturu – atliek vien to vērt vaļā un lūkot, kas tad šoreiz tajā atrodas izmantojams priekš mums.

Visi pasākumi plānoti tiešsaistē vai ierakstos digitāli. Skolotāji skolēnus informēs par precīzu laiku, un tie tiks iekļauti mācību stundu laikos un saturā.

Baudām, priecājamies, mācāmies, izklaidējamies un radoši izpaužamies!

LATVIJAS SKOLAS SOMA 2021