KARJERAS NEDĒĻA Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolā no 26. līdz 30. oktobrim.

Vai esat domājuši, kas vēlaties būt nākotnē? Vai kādreiz bērnībā sapņojāt, kas vēlaties kļūt, kad izaugsiet liels? Ja nu nekādi nesanāk izlemt, kādu profesiju izvēlēties nākotnē, tad labs palīgs ir karjeras pasākumi, kas notiek regulāri katru gadu visā Kuldīgas novadā. Saistībā ar pašreizejo situāciju valstī un Kuldīgas novadā, kurā ir apstiprināti Covid-19 saslimšanas gadījumi, novadā ir atcelti visi karjeras pasākumi tuvākajā laikā, tomēr, skolā karjeras nedēļas laikā pārrunāsim skolēnu nākotnes plānus un palīdzēsim maziem solīšiem saprast katra skolēna intereses, par ko nākotnē kļūt. Mazais mājas darbs ikvienam – uzzīmē savu nākotnes profesiju, tad redzēsim, cik dažādi mēs esam!

Noskaties filmas par karjeras izvēli šeit: filmas_par_karjeru