Piesakies radošo darbu konkursam “Mana pēda Latvijā”

Tuvojas novembris – patriotisma mēnesis. 18. novembra Latvijas dzimšanas dienu vēlamies sagaidīt ar Jūsu radošajiem darbiem, tāpēc ir tapis radošo darbu konkurss – Mana pēda Latvijā.

Konkursa mērķis ir Kuldīgas novada iedzīvotāju līdzdalības, kultūras izpratnes, pašizpausmes un patriotisma veicināšana un iesaistīšanās Latvijas Valsts svētku atzīmēšanā, tradīciju saglabāšanā un to kopšanā. Konkursā aicināts piedalīties ikviens interesents atklājot savu radošo iztēli. Vari piedalīties konkursā ar vizuāliem un vizuāli plastiskiem mākslas darbiem, mūzikas, dejas, video, animāciju, fotogrāfijas un jebkāda cita veida darbiem, attēlojot konkursa tēmu – Mana pēda Latvijā. Darba tehnika, formāts, noformējums ir autora brīva izvēle.

Tavu darbu gaidīsim līdz 15. novembrim iesniegtu elektroniski vai klātienē.

Vairāk info NOLIKUMĀ

Pieteikšanās anketa konkursam https://ej.uz/mana_peda_Latvija

 

 

 

RADIO NABA AICINA PIEDALĪTIES FOTOKONKURSĀ “TĪKLS”

Par godu LR6 – Latvijas Universitātes Radio NABA 19. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss ar tēmu “Tīkls”. Žūrijas 19 izvēlēti labākie darbi piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā portālā lsm.lv, kā arī dosies ceļojošajā fotoizstādē “19×19″. Trīs konkursa labāko fotogrāfiju autori saņems papildus Radio NABA sadarbības partneru balvas. Sīkāk šeit:NABA FOTO KONKURSS