Cien. vecāki! Saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju, kas paredz maksimāli ierobežot cilvēku pārvietošanos un skolēnu brīvlaika pagarināšanu par vienu nedēļu līdz 29.oktobrim, plānotā iknedēļas skolēnu testēšana no 21.10. tiek pārtraukta.

Paredzēts, ka testēšana tiks atsākta nedēļu pirms skolēnu atgriešanās izglītības iestādēs klātienē:

• 1.-3. klašu skolēniem  28.oktobrī, skolā no plkst.8:30 -10:00 savā klases telpā. /Par autobusa braukšanas laikiem uz skolu un atpakaļ mājās, informācija tiks nosūtīta vecākiem individuāli./

Joprojām paliek spēkā iespēja testu nodot arī individuāli laboratorijā, ja skolēnam testēšanas dienā nav iespējas ierasties izglītības iestādē.

1.novembrī klātienes mācībās piedalās tie 1.-3. skolēni, kam ir negatīvs testa rezultāts.

• 4.- 9. klašu skolēniem testēšana atsāksies pirms mācību atsākšanas klātienē. Precīzāka informācija tiks sniegta turpmāk.

4.-9. klase no 1.novembra mācās attālināti.