Ar plašu pasākumu klāstu Karjeras nedēļu pavadīja Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas skolēni. Audzēkņi apmeklēja glempingu ‘’Krāces’’, kur tikās ar uzņēmēju Kristīni Cirsi. Mazākie skolēni viesojās Andra Arāja autoservisā, apmeklēja “Rimzātu” saimniecību un tās vadītāju Valdi Kancānu, lai klātienē iepazītos ar zivjaudzētāja profesiju. Pamatskolas bērni devās uz Kabiles muižu, kur iepazina ne tikai muižu un tās atjaunošanas procesu, bet arī vīna darītavu un jurista profesiju, jo Kabiles muižas saimniece Argita Gustafssone ir notāre.
Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas pārstāve Irina Graudiņa secina, ka skolēni bijuši ieinteresēti skatītāji un klausītāji un atzinuši, ka uzņēmēji-supervaroņi nav tālu jāmeklē, jo uzņēmīgi, strādīgi un neatlaidīgi cilvēki ir tepat blakus.