Labdien, cienījamie vecāki un skolēni!

Jaunajā mācību gadā izglītības ieguves process tiks organizēts KLĀTIENĒ, ievērojot Covid-19 ierobežošanas pamatprincipus – regulāru informēšanu, distancēšanos, higiēnu un personas veselības stāvokļa uzraudzību.

Skolēni 1.septembrī un turpmāk mācībās klātienē varēs piedalīties, uzrādot derīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, vai negatīvu Covid-19 testu (testi ir valsts apmaksāti).

Pirmie testi Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolā skolēniem jānodod 26.08. no plkst. 7.30 līdz 10.30. Testu nodošanas kārtība:

1. Skolēns ierodas Z.A.Meierovica Kabiles pamatskolā (lietojot sejas masku) augstāk minētajā laikā un dodas uz skolas bibliotēku vai 2. klases telpu – pretī bibliotēkai. (Vēlams, lai jaunāko klašu skolēniem līdzi dotos kāds no vecākiem).
  2. Norādītajā telpā skolēnu sagaida dežūrskolotājs, tiek nodots tests.
  3. Dežūrskolotājs precizē informāciju rezultātu saņemšanai (vecāku telefons un e-pasts).

Tests nav jāveic personām ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Ar cieņu skolas administrācija.

PAPILDINĀTS 25.08.

Skolas autobusa laiki 26.08.:

Šķēde 7.30 uz skolu;
Vāne 8.30 (oranžais autobuss);
Zutēni 9.00;
Upmaļi 9.30.

Autobusā lietojam mutes un deguna aizsega maskas!

Stundu pirms testa veikšanas vajadzētu izdzert glāzi ūdens, bet pēdējo pusstundu pirms testa nedrīkst ne ēst, ne tīrīt zobus.

Videopamācība, kā jāveic Covid-19 siekalu tests: