1.aprīlī – Svaigā gaisa diena.

Dienu pavadām nevis sēžot pie viedierīcēm, bet gan pie dabas krūts! Katra klase saņem uzdevumus, kas šodien jāpaveic. Piemēram, jāatrod dabā saauguši 3 koki vai pa ceļam sastapti dzīvnieki vai citi pirmie pavasara vēstneši. 3.klasei, piemēram, bija jāpadomā par 5 maņām – ko es pastaigas laikā redzēju, dzirdēju, pieskāros, sasmaržoju, pagaršoju (pagaršoju mājās, jo Zaļajā ceturtdienā tika pārrunāts, ka dabu labāk neaiztikt, neko no tās neēst un mājās nenest). Praktiskākiem skolēniem patiks uzdevums, kurā būs jāpaveic kāds derīgs darbs savā mājsaimniecībā. Jaunrades darbs – sacerēt dzejoli! Vai tas nav lieliski?
Vienīgā ierīce, kas šodien strādā, ir viedtelefona soļu skaitītāja aplikācija. Un fotoaparāts, jo pierādījumam, ka dienas uzdevums veikts, taču jābūt! Lai mums veicas, jo šodien solīta saulīte!

LŪK, KO MĒS 1.APRĪLĪ PAVEICĀM:

1.klase meklēja pavasara lieciniekus, pa visiem kopā noejot 30875 soļus.

2.klase nostaigājusi kopā 44,4 kilometrus!

3.klases skolēnu kopējais noieto soļu skaits – 90474. (Jans neiesūtīja, bet Evelīnai vienai pašai sanākuši 32 km !!!)

4.klases kontā 86813 soļi.

6.klase nosoļojusi 104096 soļus.

7.klasei bija jāatrod kāds vēsturisks objekts un jānofotografējas ar to fonā. Noietie soļi 97425+3,09 km.

8.klase sakopa kādu stūrīti tuvākajā apkārtnē un nosoļoja 68785 soļus.

Dienas guvums aplūkojams arī galerijā.